Vizyonumuz / Misyonumuz

Yaratıcı tasarımlar, yenilikçi fikirler ve uygulamalar üretebilecek bir şirket olmak.

Misyonumuz

Kurumumuz, Ülke'de ve Dünya'da sektöründe ilgili bileşenlerin pazarlanması için kurulmuş olup, işin gereği teknik sistemlerin yapılandırılması, sektörle ilgili son teknolojik yeniliklerin markete uygulanması, marketin geliştirilmesi, Kurum içi tecrübe ve bilgi birikiminin oluşturulmasını sağlamak için azami ölçüde gayret içerisindedir.

Kaliteden ve yenilikten asla ödün vermeden, zorlu ve sürekli değişen piyasa şartlarında bulunsak dahi işimizi zamanında, eksiksiz teslim ederiz. Bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğumuz güvenilir ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyet gösteririz.

Değer yaratan iş modelleri, ürünler, hizmetler ve çözümler sunarak, yüksek çalışan memnuniyeti ve sadakatini sağlamayı, misyon edinmiştir.

Kaliteden ve yenilikten asla ödün vermeden, zorlu ve sürekli değişen piyasa şartlarında bulunsak dahi işimizi zamanında, eksiksiz teslim ederiz. Bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğumuz güvenilir ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyet gösteririz.

Vizyonumuz

Kurumumuz, güvenilir ve güçlü iş birliktelikleri kurarak, çalışanlarına işin gereği tecrübeye ulaştıracak yatırımları yaparak, her zaman müşteri odaklı ürün ve servisleri gerçekleştirecek; mevcut oluşturduğu iş modellerinde sürekli gelişmeyi sağlayacak ve sürekli büyümeyi hedefleyecektir. Kurum yatırımcıları, müşterileri, çalışanları ve içinde bulunduğumuz toplumun azami memnuniyetine odaklanılacaktır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consecteturetur adipis cingelit. Mauris mollis tempus dui, nec bibendum augue faucibus quis.Paydaşlarımıza sürekli değer yaratarak hayatı kolaylaştıran, güvenilir ve ilk tercih edilen çözüm ortağı olmaktır. Bağlılık, Dayanışma, Eşitlik, Yenilikçilik, Girişimcilik, Müşteri Odaklılıktan oluşan kurumsal değerlerimize uyarak ve Karlı büyüme; Değer yaratma; Yüksek marka değeri ve itibarı; Müşteri, kullanıcı memnuniyeti; Operasyonel mükemmellik; Çalışan memnuniyeti stratejik hedeflerimizi başararak ulaşmayı amaçlıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, cesaret ve kararlı adımlarımız ile yönetim anlayışı örnek bir şirket olup, güvenilir ve tercih edilen bir kuruluşu olmayı hedeflemekteyiz.

Kaliteden ,güvenden ve iş etiğinden ödün vermeden hizmet verdiğimiz,

değerli müşterilerimizin bize kattığı güç ile birlikte sektörün en saygın ve tanınmış markalarından biri olmak.

Nihayi hedefimizdir.

Kreatif ekip

social media senior

Çiğdem

Senior Social media
Web

Benan

Creative Director
Web

Sezen

General Manager
production manager

Yaprak

Production manager
grafiker

Ayşegül

Jr. Art Director
sr. art director

Shika

Senior Art director
Yoshiko

Ayumi

Photographer
intern staff

Hamidoviç

Intern & Staff
backend developer

Catherine

Sr. Full Stack Developer
Web

Ebru

Office Asist
Web

İsmail

Boss
Web

Büşra

Customer Relation
Web

Yeşim

Jr. Front end Developer
Web

Kerem

Sr. Backend Developer
Web

Derya

Staff Member
Mastiff AVENEVA beautiful bordeaux dogue dog in scarf

Zeus

C.E.O.

Blog Timeline

İşletmemiz, markalarımız, sektörümüz ve faaliyet alanlarımız hakkında haber, duyuru ve bilgilerin yer aldığı bloglar.