Toplum için iyi olan kurallar ..

... toplumu oluşturan bireyler için kötüdür.

— Marquis De Sade —

EĞİTİM

Bulunduğumuz topluma mümkün olan koşullarda yardımcı olmak, mümkün seviyede yüksek istihdam sağlamak, eğitime destek vermek, topluma zararlı atıklar oluşturmamak hedeflenmelidir. Gelinen her başarı noktasında toplumun sağladığı faydalar göz ardı edilemez.

İNSAN

Coğrafyamızda ki insan topluluğunun her ferdinin, birlikte hareket edebilme; toplumun yararını gözetecek bir tavra ve duruşa sahip olma, toplumsal gelişime katkı sağlama gibi vasıflarla hareket ederek sosyal sorumlu bir şirket olma hedefindeyiz.

İŞBİRLİKÇİLERİMİZ

İşbirlikçilerimiz ve tedarikçilerimizden, iş sağlığı ve güvenliğiyle çevre değerlerimize saygılı olmalarını talep ederek, bilinçlendirme sağlamaktayız. Çalışma alanlarımızda, şirketimizin politika ve prosedürlerimize uymalarını zorunlu tutmaktayız.

KURUM PERFORMANSI

Çevresel performansımızın sürekli iyileştirilmesi ve çalışanlarımızın çevre koruma konusunda aktif rol almaları için, gerekli eğitimleri vererek bilinçlendirilmelerini sağlamaktayız.

KURUM PERFORMANSI

Toplum olarak insanlığa saygımızın ve sevgimizin önemini vurgulamak, toplum olarak bizi biz yapan kavramların toplumsal fayda sağlamaktan geçeceğini toplumun kendisi, ortaya koymaktadır.

Paylaşımın önemi, insanlığa karşı görevlerimiz ve diğer toplumsal sorumlulukları, kurum kültürü içerisinde önemli bir noktaya konumlandırmaktayız.

Kadınların güçlenmesi ve istihdamı için imza attık ve hızla çalışmaya başladık. Çalışan kadın sayımızı arttırmak için kota koymaktan, çalışma hayatında anneleri en çok zorlayan izin süreçlerinin kolaylaştırılmasına kadar pek çok adım attık, atmaya devam ediyoruz.

Our Creative team

social media senior

Çiğdem

Senior Social media
Web

Benan

Creative Director
Web

Sezen

General Manager
production manager

Yaprak

Production manager
grafiker

Ayşegül

Jr. Art Director
sr. art director

Shika

Senior Art director
Yoshiko

Ayumi

Photographer
intern staff

Hamidoviç

Intern & Staff
backend developer

Catherine

Sr. Full Stack Developer
Web

Ebru

Office Asist
Web

İsmail

Boss
Web

Büşra

Customer Relation
Web

Yeşim

Jr. Front end Developer
Web

Kerem

Sr. Backend Developer
Web

Derya

Staff Member
Mastiff AVENEVA beautiful bordeaux dogue dog in scarf

Zeus

C.E.O.

Blog Timeline

İşletmemiz, markalarımız, sektörümüz ve faaliyet alanlarımız hakkında haber, duyuru ve bilgilerin yer aldığı bloglar.