Toplumun gücü, bireylerinden kaynaklanır.

Thomas Jefferson

Toplum sevgi ile kaynaşır, adaIetIe yaşar, dürüst çaIışmakIa ayakta kaIır.

Farabi

Değerli Paydaşlarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışanlarımız;

Yıllardır sizlerin güven ve desteğinizle Ülkemizin ticaretini, bireylerin emanetini ileriye taşıyoruz.

Şirketimizin köklerini bu topraklarda sağlamlaştırmış, “Ülkemizin dünya markası” yapma hedefinde kararlı adımlarla ilerlerken, daha sade ve teknolojiyi kullanan dinamik ekip özelliklerimizi her geçen gün daha da geliştirmeye gayret ediyoruz. Bu süreçte, Hizmet ettiği sektörlerin öncü ve lider şirketi olma vizyonumuz bizim itici gücümüz.

“Kadın, doğa ve çalışan dostu” bir şirket olarak, verimliliği odağa alan yenilikçi hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. 

“Doğa Dostu şirket” olarak önce bahçemizi temizleyelim dedik; Atık yönetimi, su tasarrufu, forkliftlerimizin akülü olması gibi çevreci sürdürülebilir iş yapış şekliyle çalışıyor, karbon ayak izimizi düşürmek için 5 yaşın üstündeki yaşlı araçlarımızı yeniliyoruz.

“Çalışan Dostu” bir şirket olarak, “ çalışan mutluluğuna odaklanan başka bir dünya mümkün” dedik. Çalışanlarımızın, eğitim, bilgi ve beceri seviyelerinin artırılarak nitelikli iş gücü sağlamak, rutin çalışma temposuna ara vererek eğlenceli aktivitelerle motivasyonu artmış, mutlu, güler yüzlü ve sağlıklı çalışanlarla ortak bir şirket kültürü yaratmak amacıyla birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdürüyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla AVENEVA sadece Türkiye’nin en en kapsamlı altyapısına sahip şirket olmakla kalmadık, aynı zamanda Türkiye’nin en değerli markalarından biri ve sektörünün en beğenilen şirketi konumuna ulaştık. 

Bu nedenle sorumluluğumuzun büyük olduğuna inanıyor, operasyon anlayışımızı, teknolojimizi, sistemlerimizi ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileriye taşımak için çaba gösteriyoruz. Önümüzdeki dönemde bir dünya markası olma yolunda uluslararası dağıtım ağımızı güçlendirmeye, inovatif çözümlerle teknoloji entegrasyonunda dünya standartlarında bir sisteme ulaşmaya odaklanıyoruz.

Hedeflerimizde kararlı adımlarla ilerlerken, geleceğe büyük bir umut ve güvenle bakıyoruz ve şu üçlü sacayağını göz önünde bulunduruyoruz: AVENEVA markasına değer katmak, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve Ülkemizin çıkarlarını her şeyin önünde tutmak. Bunun için de iyi niyet ve büyük bir gayretle işimizi her gün daha iyi yapmaya odaklanıyoruz. Ülkemizin bilgeliğini geleceğe taşırken dünyaya taşmak da bizim bir başka misyonumuz.

Ailemizi oluşturan ekibimiz en büyük gücümüz, çalışanımızdır. Bize duyduğunuz güvene layık olmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

CO FOUNDER

Kreatif ekibimiz

social media senior

İlyada

Senior Social media
Web

Benan

Creative Director
Web

Sezen

General Manager
production manager

Yaprak

Production manager
grafiker

Ayşegül

Jr. Art Director
sr. art director

Shika

Senior Art director
Yoshiko

Ayumi

Photographer
intern staff

Hamidoviç

Intern & Staff
backend developer

Catherine

Sr. Full Stack Developer
Web

Ebru

Office Asist
Web

İsmail

Boss
Web

Büşra

Customer Relation
Web

Yeşim

Jr. Front end Developer
Web

Kerem

Sr. Backend Developer
Web

Derya

Staff Member
Mastiff AVENEVA beautiful bordeaux dogue dog in scarf

Zeus

C.E.O.

Blog Timeline

İşletmemiz, markalarımız, sektörümüz ve faaliyet alanlarımız hakkında haber, duyuru ve bilgilerin yer aldığı bloglar.